Logo

 
 Aktuality a zprávy
 Orgány Společnosti
 Kluby a spolky
 Archivní sekce
 Společenská rubrika  
 
 Časopis Kaktusy
 Kaktusářské akce
 
 Fotogalerie
 Pěstitelská praxe
 CITES
 E-mailový adresář
 Odkazy
 
 Mimořádná nabídka
 Úvodní stránka
 

 

   E-mailový adresář českých a slovenských pěstitelů kaktusů a sukulentů

A B C Č D F G H CH J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W Z Ž

Příjmení a jméno (klub) E-mailové adresy Specializace, poznámky
     
 A
Adolf Michal adolf@letohrad-city.cz  
Antálek Petr, dr. petr.antalek@worldonline.cz  
Archívní sekce SČS PKS arch.sek.scspks@seznam.cz  
Augustín Ján gusto2@stonline.sk  
     
 B
Bačůvka Ladislav  bacuvka.ladislav@seznam.cz 
Barčák Josef jbarcak@iol.cz  
Bareš Bohumil BBares@seznam.cz  
Barták Jan bartak_kaktus@volny.cz  
Benčík Radovan r_bencik@hotmail.com  
Beneš Luděk benes@marian.fsik.cvut.cz  
Beneš Vít xbenv04@vse.cz  
Berka Lubomír Berka.frailea@seznam.cz Frailea
Běťák Ivan, ing. betak@volny.cz  
Bíma Tomáš agave.tom@seznam.cz
sps.bima@seznam.cz
Agave, Echeveria, Tillandsia
Biro Martin biro@mech.uniag.sk  
Blatný Zdeněk blatny@econ.muni.cz  
Bradna Vladimír, ing. bradna@souhnn.ishk.cz  
Břenda Miroslav m.brenda@email.cz  
Bulko Kamil  duffmx@centrum.cz K, Opuntia
Bureš Luboš LBur5047@Barbora.ms.mff.cuni.cz  
     
 C
Cipár Róbert cipar@pobox.sk  
Císař Karel meil....marsalcsa@gmail.com  
     
 Č
Čadek Karel, ing. karel.cadek@cbox.cz K, M
Čech Antonín antonin.cech@cbox.cz S, G
Čech Radek (KK Astrophytum Brno) cech.r@seznam.cz  
Černý Miroslav miroslav.cerny@kaps-comm.cz K
Černý Rudolf cerny.rudolf@karneval.cz  
Česal Petr cesal@seznam.cz  
Červeňák Miloslav cervenak@post.cz  
Červinka Ladislav, ing. cervinka@kaktusy.org  
Červinka Zdeněk, ing. president@kaktusy.org  
     
 D
Divíšek Zdeněk z.divisek@seznam.cz  
Dobeš Lubomír, Bc. dobes@svitavy.cz  
Dobiáš Jaroslav, ing. jarda.dobias@gmail.com  
Dohnal Kamil,  RNDr.  dohnal@mnd.cz 
Dohnalík Jaromír, ing. jara.dohnalik@volny.cz  
Doležalová Jiřina  JirinaDolezalova@seznam.cz SJ
Dostál Ivan Ivan.Dostal@cze.conoco.com  
Douděra Milan doudera@mmp.plzen-city.cz K, S, C
Dráb Igor, PhDr. igor.drab@gmail.com M
Duben Tomáš  duben@duben-kaktus.cz  
Duda Jiří   duda-jiri@seznam.cz  
Dufek František  dufi@dufi.cz
Ducháček Michal duch@natur.cuni.cz  
Dupal Slavomír  S.Dupal@seznam.cz  
Dušek Jiří jri.dusek@seznam.cz  
Dušková Jana n.jos@centrum.cz  
Dvořák Tomáš I. dvotom@post.cz  
Dvořák Tomáš II. tdvor@seznam.cz  
     
 F
Fabian Slavomír s_fabian@geocities.com  
Fedorko Stefan Fedorko@95.gyarab.cz  
Filka Jozef, M. D. jozef.filka@seznam.cz  
Franc Zdeněk z.franc@tiscali.cz  
Frélich Rudolf frelich@volny.cz G
     
 G
Galo Josef josef.galo@seznam.cz  
Gígel Vladimír, Mgr. vladogv@gmail.com  
Gloser Jan jgloser@sci.muni.cz  
Göbelová Jitka jitka.gobelova@vitkovice.cz  
Gottlieb Jan jangottlieb@hotmail.com  
Gratias Jan gratias@tiscali.cz  
Grosman Jiří grosman@email.cz  
Grygar Tomáš grygart@centrum.cz kaktusy
     
 H
Habán Rostislav haban@oku-zr.cz  
Haisel Daniel haisel@ueb.cas.cz  
Hájek Miloslav hajek.m@volny.cz  
Hanáček Pavel, ing hanacek@mendelu.cz  
Heřmánek Vladimír spona@mujmail.cz  
Hlaváček Václav  hlavacektreboc@centrum.cz  
Hložek Karel , Ing.  ikh@seznam.cz, ikh303@volny.cz K+MK
Hnát Lubomír   datanet.hnat@quick.cz
hnat.kaktusy@seznam.cz 
 
Hodal Miroslav hodal@mech.uniag.sk  
Hojný Luboš lubos.hojny@worldonline.cz A, E, S, B
Holeš Ladislav holes@oku-zr.cz  
Holínek Jiří holinci@razdva.cz  
Houdek Stanislav  houdek@unet.cz K, S
Houzar Zdeněk huzy@post.cz  
Hradil Tomáš tomas.hradil@mora.cz  
Hruboš Zbyněk hrubos@cmail.cz  
Hrubý Marek hruby.pe@iol.cz  
Husáková Marta planteko@mbox.vol.cz  
Husár Stanislav, ing. sthusar@stonline.sk  
     
 CH
Chadraba chadraba.ko@worldonline.cz  
Chalupský Reiner rajno@centrum.cz  
Chvastek Jaromír, ing. info@cactuspoint.cz  
     
 J
Jakl Zdeněk zdendajakl@seznam.cz  
Jakubec Václav vaclavjakubec@tiscali.cz  
Jandová Eva Eva@d.cz  
Janeba Zlatko zjaneba@yahoo.com
Janík Karel, Ing. janik.karel@email.cz  
Jankula Rudolf cudlakaktus@seznam.cz G, N
Jára Zdeněk bejo@ova.pvtnet.cz  
Ječmínek Jan, MUDr. webmaster@cactus-succulent.com  
Jelínek Zdeněk  zdejel@centrum.cz
Jetleb Milan, ing. jetleb@apel.cz K, M - Lithops
Ježovič Vladimír jezovic@vsld.tuzvo.sk  
Jilemický Jakub  kuba.jilemicky@gmail.com   Gasteria, Haworthia
Jiránek Václav. ing., CSc. jiranekv@volny.cz G, Thelocactus
Jirovský Josef adenium@seznam.cz  
Jiruše Zdeněk zdenek.jiruse@worldonline.cz  
Jonák Bohumír, Mgr.  utahia@seznam.cz   
     
 K
Kačírek Dalibor dalibor.kacirek@seznam.cz  
Kaderková Kateřina katerina.kaderkova@seznam.cz  
Kadeřábek Jan kaderabj@blecha.f.amu.cz  
Kaplan Miloš kaplan@arup.cas.cz  
Kapras Jiří jkapras@iol.cz  
Karkoška Pavel  epkarki@seznam.cz 
Karpíšek Karpisek@szt.pha.cdrail.cz  
Kincl Petr Fish225@seznam.cz  
Kladenský Martin martin.kladensky@post.cz  
KK Hradec Králové kaktusyhk@seznam.cz  
Klub Karvinských kaktusářů kaktusari.karvina@centrum.cz
Kmoníček Václav, Ing. multitradex@tisnow.cz S, Astrophytum
Knápek Radimír radimir.knapek@seznam.cz  
Kocnár Peter kic@trencin.sk  
Kochman Jan  kochman.jan@seznam.cz Haw. - SJ 
Kolařík Jiří, ing. jirikolarik@atlas.cz  
Koláčný Jakub  jakubkolacny@volny.cz
Konupka Miroslav  konupkovi@centrum.cz Rebutia
Kotas Bohuslav bohuslav.kotas@trz.cz  
Koupelka Petr koupelka@cactus.cz  
Král Jan, ml. j_kral@mx.zdas.cz  
Král Lumír lumir.kral@seznam.cz  
Králík Josef  josef.kralik@home.mitranet.cz
Kratochvíl Bohumil, ing. Bohumil.Kratochvil@ipbpojistovna.cz  
Kraus Vratislav, MUDr.  VratislavKraus@seznam.cz 
Krátký Milan, Ing. milan.kratky@seznam.cz K, Mx, G, N
Krejčík Antonín antonin.krejcik@gmail.com  
Krčmář Petr ezk@applet.cz  
Krhánková Hana H.Krhankova@gw.teaz.cz  
Kroutil Tomáš kroutil.99@post.cz  
Kříž Karel kaktusyprstna@gmail.com  
Kříž Tomáš tomkriz@seznam.cz  
Kříž Václav divnykytky@volny.cz S
Kubík Martin  km8@centrum.cz B, C, G, S, Mx
Kunte Libor, ing. libverda@space.cz  
Kupčák Petr kupcak@atlas.cz  
Kvaček Jiří jiri.kvacek@nm.cz  
     
 L
Ladáni Juraj, ing. ladani@idc.sk  
Lacho Jozef farbiaren@pobox.sk  
Lejsek Milan  mlejsek@mkinet.cz 
Lenk Václav sasos@volny.cz K, A, M - Cono, Lithops
Ličko Miroslav miroman66@pobox.sk   K, M - Lithops
Lukáš lukas.s14@post.cz  
Lukl Aleš alukl@volny.cz K, Mx
Lukscheiter, Antonín a Ondřej lukscheiter@mbox.vol.cz  
Luňák Miroslav mirolunak@seznam.cz  
Lux Alexander lux@fns.uniba.sk  
     
 M
Machula Tomáš, Dr.  machula@tf.jcu.cz K, N
Maletič Richard szasnp@svspn.sk  
Maloch Rostislav, ing. maloch@iol.cz  
Marčák Michal, ing. michal.marcak@email.cz  
Marhoul Marhoul@nature.cz  
Máriássy Michal mariassy@smu.gov.sk  
Mergl Aleš ales.mergl@tiscali.cz  
Mikuš Martin mikus.m@stonline.sk  
Mižoch Lukáš ragimiri@usa.net  
Michalec Zdeněk Zdenek.Michalec@brno.fcc.cz  
Michalec Tomáš tm@email.cz  
Michálková Jana  janamichalkova@gmail.com 
Mynář Jan escobaria@atlas.cz K - Escobaria
Moncz Szilard szili@op.cesnet.cz  
Mór Jiří, Ing. iveta.morova@worldonline.cz  
Moravec Milan mmoravec@hbnet.cz  
Moreš Pavel mores@nspuh.cz  
Musil Jiří, ing. j.musil@pelzer-plzen.cz  
     
 N
Naxera Miroslav  naxera.miroslav@volny.cz
Nádvorník Petr, Mgr. nadvornik@prfholnt.upol.cz A, E
Náprstek Ivan Ivan.Naprstek@seznam.cz  
Nedúchal Miroslav miro.neduchal@gmail.com MK
Nesvadba Petr p.nesvadba@volny.cz  
Novák Oldřich oldanovak@seznam.cz  
Novák Rostislav rost.novak@worldonline.cz  
Nováková Lenka novakova@space.cz  
Novosad Ladislav  asx147@seznam.cz
Novotný Karol knovotny@centrum.sk 
     
 O
Odehnal Josef, Ing. josef.odehnal@tiscali.cz  
Odvárka Petr podvarka@infinity.cz  
Ondrejkovič Anton, Ing. Ondrejka@uip.sanet.sk  
Ostravský Ota otas.o@seznam.cz  Coryphantha, Escobaria
     
 P
Pakandl Michal pakandl@paru.cas.cz  
Papranec Radek  papranecradek@seznam.cz
Pavel Bohumil bohumil.pavel@volny.cz  
Pavelka Petr, Mgr. pavelka@palkowitschia.cz M, S
Pavlíček Pavel pavlicek@chrudim.cz  
Pavlosek Rostislav pavlosek.lo@tiscali.cz Mx, MK
Pech Pavel pechp@avirunion.cz  
Petr pm@iol.cz  
Petrzik Karel petrzik@genom.umbr.cas.cz  
Pevo pevo@email.cz  
Pfanner pfanner@telecom.cz  
Piatek Andrzej, PL piatekan@poczta.onet.pl  
Pitaš Antonín  AntoninPitas@seznam.cz K
Poborák Miroslav, ing. poborak@seznam.cz  
Podešva Zdeněk, ing. podesva@post.cz  K, M, S
Podhradský Milan kecupko@yahoo.com  
Pokorný Antonín pokorny@mikulov.sol.cz  
Polách Josef j_polach_at_email_dot_cz  
Poratzký Miloslav 
miloslav.poratzky@seznam.cz  
Pošmura Vlastimil, ing. posmura@cat.cz  
Procházka Kamil, ing. prochazka@elios.cz  
Prof. ThDr. Procházka Pavel, PhD. slovaksuperintendent@gmail.com  
     
 Q
Quaiser Alexandr alex.quaiser@seznam.cz MK, Mx
     
 R
Rehák Jaroslav   rehak@box.sk
Resl Jaroslav jaroslav.resl@tiscali.cz A (E, S)
Richter Zdeněk kaktusy.richter@seznam.cz Mx
Rokůsek Roman Roman.Rokusek@nku.cz  
Rozínek Michal michal.rozinek@seznam.cz  
Růta Slavomír sruta@centrum.cz ruta@shbase.com  
Ryšavý Vladimír, Mgr. rysavy-kaktusy@volny.cz K
     
 Ř
Řičánek Miroslav, Mgr. mricanek@volny.cz  
     
 S
Samiec Vladimír avs.moto@quick.cz K, Mx, G
Schlesinger Zdeněk  SCHLESINGERZ@seznam.cz G
Schlogl Jan schlogl@nic.fns.uniba.sk  
Schön Daniel lakosil@csnet.cz  
Skála Josef josska@atlas.cz K, M
Skurský Michal skursky@brn.pvt.cz  
Slávik Robert, Ing. aztekium@hotmail.com  
Slnek Vladislav slnek@alvexgarden.sk Biologická ochrana rostlin
Sobota Miloš sobota@pb.cz   
Sobotka Josef  sobjo@email.cz  
Sobotová Jitka sobi20@atlas.cz
Sochor Bohdan  bsochor@centrum.cz
Sochůrek Miroslav, ing. msochurek@volny.cz  
Spurný Miroslav cz.maverick@volny.cz  
Srníček Jaroslav akabuto@quick.cz  
Stania Miloslav stania.mila@seznam.cz K, S, lithopsy, agave
Strašifták Blažej blazej.st@gmail.com  
Stuchlík Jiří jjs@telecom.cz  
Stuchlík Stanislav, ing.  stanislav@stuchlik.net   
Suchý Jiří jiri.suchy@zsbanov.uhedu.cz  
Svoboda Pavel Xaver zsolbr@chr.czn.cz  
Sychová Michaela sychova@hb.vurv.cz  
     
 Š
Šeda Václav, RNDr. vaclav@lekarnaVM.cz   
Šedovič Daniel Daniel.Sedovic@leoni.com  
Šibal Pavel kaktusy@entexsoftl.cz  
Šimek Petr, ing. simek@sulko.cz  
Šimek Vlastimil simek@softech.cz  
Školoud Zdeněk z.skoloud@tiscali.cz G, Mx
Šmérek Lubomír kerems@volny.cz K
Šonka Vladimír vlastenecke.zpravy@free.fr Toulon, Francie
Šorma Vladimír, Mgr. sorma@ghorice.cz  
Špulák Petr (KK Liberec) petrspulak@seznam.cz G
Štembera Jiří   jiri.stembera@cactus.cz  
Šuba Stanislav, ing. suba@hornad.fei.tuke.sk K - Rebutia
Šustek Petr, ing. sustek@odry.cz, petr.sustek@wo.cz  
Švec Jaroslav, RNDr.  office@kallimagarden.com  SJ, S
Švenda Petr svenda@amis.cz  
     
 T
Trafina Petr, Ing. petr.trafina@kaktusy.org K, MK, Mx
Trávníček Jiří j.travnicek.kakt@seznam.cz  
Trnka Zdeněk trnka2@suas.cz  
Tvrdík Martin tvrdikmartin@seznam.cz      
     
 U
     
     
 V
Vadila Michal michal@penguin.cz K
Vágner Martin vagner@ueb.cas.cz  
Valachovič Miroslav  citadela@tiscali.cz
Valoušek Jiří, Ing.  JiriValousek@seznam.cz
Vanko Jozef,  Mgr.   jv3@szm.sk  
Varcl Ladislav, Ing. lvarcl@cleverlance.cz K - G
Vařečka Jiří jiri.varecka@seznam.cz  
Vaško Zdeněk zdenek.vasko@atlas.cz  
Vavrouch Jaromír, Ing. vavrouch@volny.cz  
Včelák Jaroslav 8zstab@mbox.vol.cz  
Végner Jaromír, Ing.  wweg@atlas.cz  
VeřmiřovskýJiří jiri.lucas@seznam.cz  
Vích Jaroslav jaroslav.vich@gmail.com
Vinař Jiří  jvinar@seznam.cz  K
Vlček Petr petrvlcek21@gmail.com Bolívie, Mexiko
Vochozka Jiří arch.sek.scspks@seznam.cz  
Vojtěch Robert yippee@seznam.cz  
Vokoun Karel vokoun@chepos.cz  
Voleský Vladislav VoleskyV@Kiekert.cz  
Volf Jiří  alberto.volf@centrum.cz  K
Vrabec Vladimír sharkcom@quick.cz  
Vrškový Boris   Borispukpuk@gmail.com  
Vrtěl vrtel@post.cz  
Vytlačil Michal, Ing. vytlacil@diamo.cz C, K
     
 W
Wanecki Jiří Jiri.Wanecki@seznam.cz K, G
Willant Zoltán onyx@ba.telecom.sk Bonsaje, K
Woźniak Josef  gymnocalycium@seznam.cz  
     
 Z
Zajíc Jaroslav, RNDr. zajic@gli.cas.cz
Zatloukal Petr zata@post.cz  
Zavřel Jan zavreljan1568@seznam.cz  
Zbořil Miroslav Miroslavzboril@seznam.cz  
Zelenka Ivan zelenkai@rferl.org  
Ziegrosser Jan janzig@volny.cz MK
     
 Ž
Žídek Ivo izidek@iol.cz  
 
A B C Č D F G H CH J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W Z Ž

Specializace (seznam použitých zkratek)

A - Apocynaceae Haw.  - Haworthia N - Notokaktusy
B - sukul. bonsaje K - kaktusy S - sukulenty
C - kaudexy M - mesemb SJ - Sempervivum a Jovibarba
E - Euphorbiaceae MK - mrazuvzdorné kaktusy Skleníky - diskuze o sklenících
G - Gymnocalycium Mx - Mexiko  
 
Přidání nové e-mailové adresy
Pokud máte zájem být zařazeni do tohoto adresáře, můžete poslat vaše jméno a platnou e-mailovou adresu zde. Totéž platí v případě, že chcete být z tohoto adresáře vyřazeni.

 

Kontaktní adresa

Pokud máte zájem být zařazeni do tohoto adresáře, můžete poslat vaše jméno a e-mailovou adresu zde. Totéž platí v případě, že chcete být z<tohoto adresáře vyřazeni.

Ing. Zdeněk Podešva
Zahradní 900
768 24 Hulín
Česká republika
E-mail: podesva@post.cz  

 


Loading
     

SČSPKS © 1998-, aktualizováno 15.10.2016.  Webmaster Zdeněk Podešva, e-mail: podesva@post.cz